SFP ίνα ενότητα μονότροπη TP-Link...

SFP ίνα ενότητα μονότροπη TP-Link TL-SM311LS 10 km

S0215374
Σε απόθεμα
26,98 €
με ΦΠΑ

 

Πολιτική ασφαλείας:

 

Πολιτική παράδοσεων:

 

Πολιτική επιστροφών:

 
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το SFP ίνα ενότητα μονότροπη TP-Link TL-SM311LS 10 km σε ασυναγώνιστη τιμή.
  • Τύπος: 9/125 μm
  • Εμβέλεια: 10 km
  • ταχύτητα: 1.25 Gbps
  • Συμβατό: TL-SG5412F/5428, TL-SL5428E, TL-SG3210/3216/3424/3424P, TL-SL3428/3452, TL-SG2210/2216/2424/2424P, TL-SL2210/2218/2428/2452, TL-SL1351, MC200L
10 αντικείμενα
Νέο προϊόν
Δεν υπάρχουν κριτικές
Product added to wishlist
Το προϊόν προστέθηκε για σύγκριση.

Συνεχίζοντας την περιήγηση στον ιστότοπό μας, συμφωνείτε με τη χρήση cookies