SFP ίνα ενότητα μονότροπη TP-Link...

SFP ίνα ενότητα μονότροπη TP-Link TL-SM321A 1.25 Gbps

S0224025
Σε απόθεμα
52,04 €
με ΦΠΑ

 

Πολιτική ασφαλείας:

 

Πολιτική παράδοσεων:

 

Πολιτική επιστροφών:

 
Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το SFP ίνα ενότητα μονότροπη TP-Link TL-SM321A 1.25 Gbps σε ασυναγώνιστη τιμή.
  • ταχύτητα: 1.25 Gbps
  • Μήκος κύματος: 1550nm Tx/1310nm Rx
  • Εμβέλεια: 10 km
  • Τροφοδοσία Ρεύματος: ηλεκτρικό δίκτυο
  • Τάση: 3,3V
10 αντικείμενα
Νέο προϊόν
Δεν υπάρχουν κριτικές
Product added to wishlist
Το προϊόν προστέθηκε για σύγκριση.

Συνεχίζοντας την περιήγηση στον ιστότοπό μας, συμφωνείτε με τη χρήση cookies